Pruszków Cup

Turniej 199
31.01.2021 hala Znicz w Pruszkowie wspólnie z Top Turnieje zorganizowaliśmy turniej rocznika 2015.
Na 4 boiskach rywalizowało 16 drużyn, każda drużyna rozegrała 7 spotkań. Wszyscy zdobyli złote medale za 1. miejsce.
Turniej BEZ klasyfikacji, punktów i miejsc!
SUPER ZABAWA!

Luty 1st, 2021
Milan sport nr 198

TURNIEJ 198
30.01.2021 w hali SP3 Pruszków rywalizował ROCZNIK 2013.
Udział 12 drużyn podzielonych na 2 grupy.

„LIGA EUROPY”: 1 miejsce drużyna KS Milan Milanówek
Najlepszy strzelec: Jan Perchała – KS Milan Milanowek
Najlepszy zawodnik: Michal Wilczewski – Milan Sport II
Najlepszy bramkarz: Kuba Balsam – Milan Sport II

„LIGA MISTRZÓW”: 1 miejsce drużyna JUVENTUS ACADEMY
Najlepszy strzelec: Julian Grabowski – Milan Sport I
Najlepszy zawodnik: Oliwier Miklin – Juventus Academy
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Wojdyr – Juventus Academy

Luty 1st, 2021
Milan Sport nr 197

TURNIEJ 197

W dniu 24.01 w Pruszkowie rozegraliśmy Milan Sport Cup dla rocznika 2012. Udział 12 drużyn podzielonych na 2 grupy zaawansowania.

LIGA EUROPY:
JEDNOŚĆ ŻABIENIEC
OFFENSYWA KSIĄŻENICE
PIAST PIASTÓW II
WICHER KOBYŁKA I
WICHER KOBYŁKA IILAS WARSZAWA

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. PIAST PIASTÓW II
2. WICHER KOBYŁKA I
3. JEDNOŚĆ ŻABIENIEC
4. WICHER KOBYŁKA II
5. OFFENSYWA
6. LAS WARSZAWA

Najlepszy strzelec: Witold Michalik – Wicher II 6 bramek
Najlepszy zawodnik: Bartek Romanowski – Piast II
Najlepszy bramkarz: Maks Ezman – Wicher II

MVP w każdej drużynie:
PIAST PIASTÓW II: Kajtek Starzyński
WICHER I: Szymon Fabiańczyk
JEDNOŚĆ : Filip Łagodziński
WICHER II: Damian Sienicki
OFFENSYWA: Wojtek Czajka
LAS WARSSZAWA: Staś Jasiński

LIGA MISTRZÓW
PIAST PIASTÓW I
ZNICZ PRUSZKÓW
BKS MILAN MILANÓWEK
WIDOK SKIERNIEWICE I
MILAN SPORT
WIDOK SKIERNIEWICE II

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. AKADEMIA SPORTU MILAN SPORT
2. PIAST PIASTÓW I
3. WIDOK SKIERNIEWICE I
4. WIDOK SKIERNIEWICE II
5. KS MILAN MILANÓWEK
6. ZNICZ PRUSZKÓW B

Najlepszy strzelec – Ezel Danisikkaya – Milan Sport 9 bramek
Najlepszy zawodnik : Jan Rudnicki -Piast Piastów I
Najlepszy bramkarz : Krzysztof Badowski – Milan Sport

MVP w każdej drużynie :
MILAN SPORT : Dawid Sapijaszko
PIAST PIASTÓW I : Mateusz Krośnicki
WIDOK I : Bartosz Nasulewicz
WIDOK II : Marcel Marat
MILAN MILANÓWEK : Antek Kuszkowski
ZNICZ B : Mateusz Skóra

Styczeń 26th, 2021
Milan Sport nr 196

TURNIEJ 196
W DNIU 23.01 w Pruszkowie rozegraliśmy Milan Sport Cup dla rocznika 2014. Udział 12 drużyn podzielonych na 2 grupy zaawansowania.

LIGA EUROPY :
KS  BŁONIANKA BŁONIE
WIDOK SKIERNIEWICE II
AP KS ŁOMIANKI II
WAP  WARSZAWA
AMS Akademia Młodego Sportowca
OFFENSYWA KSIĄŻENICE

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :
1. WAP WARSZAWA
2. AP KS  ŁOMIANKI II
3. AMS
4. WIDOK  II
5. OFFENSYWA
6. KS BŁONIANKA

Najlepszy strzelec: Tymek Boryś – AMS 8 bramek
Najlepszy zawodnik: Alan Kreżel – KS Łomianki II
Najlepszy bramkarz: Alek Wieliczko  – AMS

MVP  w każdej drużynie:
WAP WARSZAWA: Mateusz  Sołoguba
KS ŁOMIANKI II: Witek Korniluk
AMS: Tymek Boryś
WIDOK  II : Maciej Jankowski
OFFENSYWA  : Maks Juwa
BŁONIANKA: Jan Woźniak

LIGA  MISTRZÓW:
KINDER  POGOŃ GRODZISK
AP KS ŁOMIANKI  I
AP BKS BRWINÓW ( LSS )
WIDOK SKIERNIEWICE  I
MILAN  SPORT
JEZIORKA PRAŻMÓW

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. JEZIORKA PRAŻMÓW
2. AP KS ŁOMIANKI  I
3. AKADEMIA SPORTU MILAN SPORT
4. WIDOK SKIERNIEWICE  I
5. KINDER POGOŃ GRODZISK
6. AP BKS BRWINÓW ( LSS)

Najlepszy strzelec: Julia Milankiewicz – Milan Sport  10 bramek
Najlepszy zawodnik: Kacper Potocki – KS Łomianki  I
Najlepszy bramkarz: Kuba Balsam – Milan Sport

MVP  w każdej drużynie :
JEZIORKA PRAŻMÓW: Filip  Tokaj
KS ŁOMIANKI I: Jaś Kordek
MILAN  SPORT: Krzyś Opłocki
WIDOK  I: Karol Walczak
KINDER POGOŃ: Krzyś Napiórkowski
AP BKS: Ignacy Napłoszek

Styczeń 26th, 2021
Milan Sport nr 195

W dniu 20.12 rozegraliśmy NADARZYN CUP – był to ostatni turniej w 2020 roku, a pierwszy dla drużyn z rocznika 2015. Dużo zabawy, dużo uśmiechu! Dziękujemy trenerom za przygotowanie drużyn i przyjazd na turniej kiedy tak blisko do świąt Bożego Narodzenia.

Uczestnicy:
Akademia Sportu Milan Sport I
Akademia Sportu Milan Sport II
Znicz Pruszków
Widok Skierniewice
AP Chlebnia
KINDER Pogoń Grodzisk

Król strzelców:
Julia Milankiewicz Milan Sport

Vice król strzelców:
Tymek Obierak Znicz Pruszków

Najlepszy zawodnik:
Tymek Obierak Znicz Pruszków

MVP w każdej drużynie
Znicz Pruszków: Mateusz Ziętek
Milan Sport I: Mikołaj Trojan
Widok Skierniewice: Filip Wójcik
Pogoń Grodzisk: Mikolaj Kamiński
AP Chlebnia: Fabian Siwiorek
Milan Sport II: Emin Danisikkaya

ŻYCZYMY ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT. DO ZOBACZENIA NA TURNIEJACH W 2021 ROKU!

Grudzień 22nd, 2020