Milan Sport - Łukasz Milankiewicz Organizacja Imprez Sportowych
tel. 665 260 036
e-mail: milan-sport@wp.pl
AktualnościO FirmieOfertaGaleriaWspółpracaKontakt

W najbliższym czasie:

TERMINY - TURNIEJE 2015

22.03.2015 - Orlik, Nadarzyn - rocznik 2004 - brak wolnych miejsc
28.03.2015 - Orlik, Nadarzyn - rocznik 2005 - 1 wolne miejsce
11.04.2015 - Orlik, Nadarzyn - rocznik 2005 - 1 wolne miejsce
19.04.2015 - Orlik, Nadarzyn - rocznik 2007 - 2 wolne miejsca
25.04.2015 - Orlik, Nadarzyn - rocznik 2008 - 2 wolne miejsca

Plakaty:

Rozpiskamarzec 24 2015 08:09:56
Rozpiska Milan Sport Cup dla rocznika 2005(28.03.2015):
pobierz
albo kliknij "czytaj dalej".

[czytaj dalej]

Milan Sport Cupmarzec 23 2015 02:17:24

Milan MIlanówek I - zwycięzcy turnieju

22.03.2015... Miał być piękny wiosenny dzień, a jak sie okazało rano był śnieg.
Słońce jednak świeciło i z lekkim opóźnieniem rozpoczeliśmy turniej już na zielonym boisku happy
Turniej wygrał Milan MIlanówek I. GRATULACJE!!!!

Klasyfikacja końcowa:
1. MILAN MILANÓWEK I
2. TBS
3. UKS NOWA WIEŚ
4. NAPRZÓD BRWINÓW
5.UKS FC KOMORÓW
6. ZNICZ PRUSZKÓW
7. TALENT TARGÓWEK
8. MILAN MILANÓWEK II

Najlepszy strzelec: Mattheu Fogo - TBS
Najlepszy zawodnik: Staś Badowski - TBS
Najlepszy bramkarz: Michał Głuchowski - MILAN

Milan Sport Cupmarzec 02 2015 00:36:52

ALL STAR - zwycięzcy turnieju

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1.ALL STAR
2.FC LOLEK
3.BEZIMIENNI
4.NEW SAINTS

Najlepszy strzelec: Paweł Milankiewicz - ALL STAR (14 bramek)
Najlepszy zawodnik: Bartosz Kwiatkowski - ALL STAR
Najlepszy bramkarz: Arkadiusz Wychowaniec - FC LOLEK

Pozostali uczestnicy:
TOMED, CARPOL, TKM, MŁODZI EMERYCI, PROFIL, PIASECZNO TEAM

Milan Sport Cupmarzec 02 2015 00:34:07
ROCZNIK 2007

Klasyfikacja końcowa:
1. GKS POGOŃ
2. ZNICZ PRUSZKÓW
3. UKS FC KOMORÓW
4. OFFENSYWA KSIĄŻENICE
5. FUTBOL MSZCZONÓW

Najlepszy zawodnik : JAŚ WILEŃSKI -POGOŃ
Najlepszy strzelec : BARTOSZ KOSIŃSKI - ZNICZ - 9 bramek
Najlepszy bramkarz : WOJTEK JAŁTOSZUK - FC KOMORÓW

GKS POGOŃ - zwycięzcy turnieju


ROCZNIK 2008

Klasyfikacja końcowa:
1 VARSOVIA WARSZAWA
2.T.B.S Szkoła Brytyjska
3.OFFENSYWA KSIĄŻENICE
4.TKM KĄTY MIKÓWIEC
5. FC LESZNOWOLA

Najlepszy zawodnik : MICHAŁ GRZEGRZÓŁKA - OFFENSYWA
Najlepszt bramkarz : KRZYSZTOF THOMPSON - TBS
Najlepszy strzelec : MACIEJ CHOJNOWSKI - VARSOVIA - 6 bramek

VARSOVIA WARSZAWA - zwycięzcy turnieju

Strona 1 z 41 1 2 3 4 > >>
Rozpiski

Rozpiski:
- 28.03.2015 [pobierz] [czytaj]
Wizyty
Unikalnych wizyt: 158210
Firma
Turnieje
Losowa Fotka
Korty tenisowe
Korty tenisowe
Obiekty
Reklama

Profil Pruszków

Martel

IST

Wide Format

VoceMusic Agencja Koncertowa

Errea

Kurier Południowy

Radio Bogoria

MZOS

Partnerzy


Partner techniczny




Patroni medialni
CMS: PHP-Fusion&eXtreme-Fusion | Desgine by Damian Skirski Kliknij by przenieść się na górę strony