PIERWSZY TURNIEJ W 2020 ROKU

HALA ZNICZ W PRUSZKOWIE
12.01 Rywalizowały drużyny z rocznika 2012, 2013 oraz 2014. Bardzo dziękujemy za udział 35 zespołów!!!

KATEGORIA ROCZNIK 2012

1. AKADEMIA SPORTU MILAN SPORT
2. WIDOK SKIERNIEWICE
3. OFFENSYWA KSIĄŻENICE
4. LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI

Najlepszy bramkarz: Szymon Rutkowski – Lechia Tomaszów
Najlepszy zawodnik: Julian Drobczynski – Widok Skierniewice
Najlepszy strzelec: Ezel Danisikkaya – Milan Sport

Obraz może zawierać: 8 osób, ludzie stoją i boisko do koszykówki

KATEGORIA ROCZNIK 2013

1.WICHER KOBYŁKA
2. ZNICZ PRUSZKÓW
3. AKADEMIA SPORTU MILAN SPORT
4. TKM KATY MIKÓWIEC

Najlepszy bramkarz: Jakub Mirkowski – TKM
Najlepszy zawodnik: Ian Jasiński – Wicher Kobyłka
Najlepszy strzelec – Robert Sobieski – Wicher Kobyłka

Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie

KATEGORIA ROCZNIK 2014

1. ZNICZ PRUSZKÓW
2. AKADEMIA SPORTU MILAN SPORT
3. AP CHAMPIONS RAWA MAZOWIECKA
4. KS URSUS WARSZAWA

Najlepszy bramkarz: Julia Milankiewicz – Milan Sport
Najlepszy zawodnik: Damian Kaliszewski – Znicz Pruszków
Najlepszy strzelec: Szymon Panasz – Ursus Warszawa

Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, boisko do koszykówki
Styczeń 18th, 2020
Milan Sport Cup

Dwa ostatnie turnieje kończące stary rok rozgrywane były w dniach 14. i 15. grudnia. Rywalizowały amatorskie drużyny dorosłych oraz rocznik 2009.

14.12 – turniej dorosłych wygrała drużyna KONTRA
15.12 – ROCZNIK 2009 wygrała drużyna AP CHLEBNIA

Obraz może zawierać: 7 osób, buty i boisko do koszykówki

Styczeń 18th, 2020
Milan Sport Cup

Turniej dla rocznika 2010 rozgrywany w dniu 8.12 w Nadarzynie wygrała drużyna Delta Słupno.
Brawa dla trenera i zawodników!

Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie stoją
Grudzień 30th, 2019
Milan Sport Cup

Turniej halowy Milan Sport Cup dla rocznika 2011 rozgrywany w dniu 1.12.2019 wygrała drużyna KS WARKA.
GRATULACJE!!!

Grudzień 18th, 2019
Milan Sport Cup

24.11.2019
MILAN SPORT CUP DLA ROCZNIKA 2012

Najlepsi okazali się zawodnicy AMS i trzeba przyznać otwarcie, że wygrali cały turniej zasłużenie i należą im się ogromne brawa. Gratulujemy !:)

1. AMS
2. MILAN SPORT
3. TKM
4. UKS NOWA WIEŚ

Najlepszy strzelec – Tomek Tomczyk – AMS
Najlepszy zawodnik – Ezel Danisikkaya – Milan Sport
Najlepszy bramkarz – Piotr Tomczyk – AMS

Dziękujemy też GLKS Nadarzyn, Sporting Grodzisk, Offensywa Książenice, Perła Złotokłos za udział w turnieju i możliwość gry z Wami!

Grudzień 3rd, 2019